spot_img
spot_img
spot_img

Kamil Koç’un tercihi Kuzey Marmara Otoyolu

OTOYOL HABER

Hep söylüyoruz otoyolları kullanmak size keyifli ve güvenli bir yolculuk sunarak sevdiklerinize zamanında ulaşmanızı sağlar. Bunun bilincine varan, müşteri odaklı ulaşım sektörü firmaları hiçbir zorlama olmamasına rağmen yolculuklarında otoyolları tercih edeceklerini beyan ederek sektörde farklılaşmaya başladılar. Bu akımın ilk temsilcisi otobüs ile ulaşımda sektörün lideri konumundaki Kamil Koç oldu.

Kamil Koç yolcularının sevdiklerine en kısa zamanda kavuşmaları için bir adım daha atıyor.

Türkiye’nin en büyük karayolu taşımacılığı firması Kamil Koç, mesafeleri daha da kısaltmak için İstanbul-Ankara hattında artık “Kuzey Marmara Otoyolu“nu kullanacak. Yeni güzergahla, Türkiye’nin en büyük iki ili arasındaki mesafe tam 1saat kısalacak.

Kamil Koç’un bu hatta Kuzey Marmara Otoyolu’nu kullanmasıyla, İstanbul-Ankara ana kalkışlı karşılıklı seferlerde otobüsler artık Gebze, Dilovası ve İzmit trafiğine girmeyecek. Böylece yolcular İstanbul ve Ankara’ya 1 saat daha erken ulaşacak.

Kamil Koç Genel Müdürü Kadir Boysan yaptığı açıklamada “Kamil Koç olarak yolcularımızın sevdiklerine en kısa zamanda ve en güvenli şekilde ulaşması ana hedefimiz. Kuzey Marmara Otoyolunun devreye girmesi, bize bu amacı gerçekleştirmek için iyi bir fırsat sundu. Başkentimiz Ankara ve İstanbul arasındaki mesafeyi bu yeni yol yatırımını kullanarak 1 saat daha kısaltmanın sevincini yaşıyoruz.” dedi.

BENZER İÇERİKLER

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Çok Okunanlar