spot_img
spot_img
spot_img

Petrol Ofisi’nden 1915Çanakkale Köprüsü ve Otoyolu Projesi’ne 2 istasyon

OTOYOL HABER

Türkiye akaryakıt piyasasının pazar payında en büyük akaryakıt dağıtım şirketi olan Petrol Ofisi, 1915Çanakkale Köprüsü ve Otoyolu projesi üzerinde yer alacak otoyol hizmet tesislerinden bir tanesi üzerinde karşılıklı olarak 2 adet istasyon yapacak.

Proje ile ilgili açıklamalarda bulunan Petrol Ofisi Yatırım Direktörü Sn. Mahmut Çil; “Dünyanın En Uzun Orta Açıklı Asma Köprüsünü (4.6km) içinde bulunduran 1915 Çanakkale Köprüsü ve Otoyolu Projesi’nde Petrol Ofisi olarak yer alacağımızı bildirmekten memnuniyet duyuyorum. İstasyonlarımızı en kısa zamanda markamız altında satışa başlatmayı hedeflemekteyiz. Emeği geçen herkese destekleri için teşekkürler…” dedi.

Petrol Ofisi tarafından 1915Çanakkale Köprüsü ve Otoyolu Projesine gerçekleştirilen ziyarete 1915Çanakkale Köprüsü ve Otoyolu Projesi’nin Finans Direktörü (CFO) Sn. Murat Sarıkaya ev sahipliği yaptı.

Şirketten edinilen bilgiye göre Petrol Ofisi’nin yer alacağı otoyol hizmet tesisi otoyolun Malkara girişindeki ilk akaryakıt tesisi olacak.

BENZER İÇERİKLER

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Çok Okunanlar